- 15%

Lierac – Krem shkumëzues, pastrues i dyfishtë

2,125 Lekë

(Foaming Cream Double Cleanser)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac Krem Pastrues i dyfishtë është një produkt 2 në 1 që heq make up nga fytyra dhe pastron duke zbutur lëkurën.
Formula përmban përbërës aktivë të ndryshëm:

 • Një pastrues mikro magnet
 • Një mikro eksfoliues enzimatik
 • Ekstrakt zambak uji
 • Aacid hialuronik

Lëkura është e pastër dhe e freskët, gati për trajtimet e rradhës.

Përdorimi:

Aplikojeni në lëkurë të thatë duke e masazhuar me gishta. Hidhini ujë, masazhojeni sërish dhe shplajeni mirë me ujë.

Firma

Lierac

Linja

Cleansing

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua (Water/Eau), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sorbitan Sesquicaprylate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcocinate, Polyacrylate-33, Glycerin, Sucrose Cocoate, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Coconut Acid, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Cetyl Stearate, Isostearyl Isostearate, Potassium Cetyl Phosphate, Stearic Acid, Tetrasodium Edta, Propanediol, Glycolic Acid, Malic Acid, Tocopherol, Sodium Dilauramidoglutamid Lysine, Sodium Hyaluroante, Nymphea Alba Flower Extract, Ananas Sativua (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 17200 (Red 33).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Krem shkumëzues, pastrues i dyfishtë”

LART