- 15%

Lierac – Hydragenist Xhel hidratues-zbutës për sytë

(1 përshtypje mbi produktin)

2,975 Lekë

(Hydragenist Hydra-Smoothing Eye Gel 15ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Hydragenist Hydra-Smoothing Eye Gel është një përkujdesje për konturin e syve që ju lejon hidratim që nga mëngjesi dhe vepron në qeskat dhe rrathët e zinj.

Ky xhel përmban shumë përbërës nga më e mira e natyrës dhe e shkencës:

 • Oksigjen Biomimetic, stimulon oksigjenimin qelizor për një hidratim intensiv.
 • Aicd Hialuronik, rihidratues dhe zbutës.
 • Vitamina C, E, B5 dhe B6, antioksidant, hidratues dhe anti-rrudhë.
 • Ekstrakt dekongjestionant, kundër qeskave, kundër rrathëve të zinj.

Tekstura transparente xheli ju ofron nje efekt hidratues dhe zbutes qe nga aplikimi.

Rezultati

Menjëherë, ajo zbut rrudhat dhe vijat e holla të dehidratimit duke vepruar tek qeskat dhe rrathët e zinj falë efektit dekongjestionant.

E formuluar pa aromë.

Udhëzime mbi aplikimin

Aplikojeni dhe përhapeni produktin me anë të gishtave. Zbuteni duke përdorur majën masazhuese.

Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Dimethicone, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Rosa Damascena Flower Water, Urea, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Glycine, Dimethicone Crosspolymer, Phenethyl Alcohol, Sodium PCA, Panthenol, Pyridoxine HCL, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Tocopherol, Citric Acid, Pentylene Glycol, Vernonia Appendiculata Leaf Extract, Chlorphenesin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Benzoate, Copper Gluconate, Potassium Sorbate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Plankton Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lierac – Hydragenist Xhel hidratues-zbutës për sytë
 • Jam e dashuruar me butesine dhe efektin qe me jep ky produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART