Lierac – Hydragenist Set

Seti Hydragenist përfshin kremin e fytyrës (i përshtatshëm për lëkurën tuaj), kremin për konturin e syve dhe një çantë të vogël për produktet.

*sasi e limituar

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Përmban

 1. Kremin Hydragenist të përshtatshëm për llojin e lëkurës tuaj. Hydragenist Creme për lëkura të thata apo Hydragenist Gel-Creme për lëkura të normale-mikse.
 2. Lierac Hydragenist Eye Gel është një përkujdesje për konturin e syve që ju lejon hidratim që nga mëngjesi dhe vepron në qeskat dhe rrathët e zinj. Lexo më shumë mbi produktin.
 3. Një çantë të vogël ideale për produktet e rutinës tuaj të kujdesit ndaj lëkurës.

Info. Shtesë

Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Mosha

Të gjithë

Lëkura

E thatë, Normale-Mikse

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Hydragenist Set”

LART