Lierac – Hydragenist Set

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Hydragenist Set

 • Hidratuesi Hydragenist (50ml)

Vjen në dy tekstura, xhel-krem matifikues për lekura normale në mikse dhe tekstura e kremit për lekura të thata.Ka efekt të menjëhershëm rihidratues dhe mbushës. Një aromë e freskët me nota femërore dhe delikate të ujit trëndafil, jasemin dhe gardenia.

 • Xhel per sytë (15ml)

Hapi hidratues për zgjimin në mëngjes, për të gjitha llojet e lëkurës. Një formulë pa aroma për tolerueshmëri optimale.
Një teksturë aktive xhel e freskët për një veprim të menjëhershëm hidratues dhe një efekt zbutës.

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni kremin hidratues  në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Aplikojeni xhelin e syve në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve me ndihmën e aplikatorit.

Info. Shtesë

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

tubet me aplikator, Vazo

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale në mikse

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Hydragenist Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART