Lierac – Hydragenist Set

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Hydragenist Set

1.Serum Oxygenant Booster 

Për lëkurë të hidratuar, të oksigjenuar dhe rrudha të mbushura.

Super i përqëndruar në Kompleksin Hydra 02 (15%), ky serum i pasur me AHA (alfa hidroksi acide) nga frutat, dhuron një thesar të vërtetë hidratimi për lëkurën. I kombinuar me kremin apo xhel-kremin e së njëjtës linjë, vepron si një theksues i vërtetë hidratimi.

Të përftuar nga më e mira e shkencës dhe natyrës:

 • Kompleksi Hydra O2 Complex 15% (Oksigjen biomimetik, Acid Hialuronik, Gjethet e Vernonias dhe koncentrat me vitamina dhe minerale)
 • NMF (Natural Moisturizing Factor) 10%
 • AHA (alpha hydroxy acids) 0.5% – Për një veprim lëmues të përforcuar dhe një efekt “lëkurë e dytë” të menjëhershëm

Aromë e freskët, delikate dhe femërore që kombinon prekje të trëndafilit të ujit, jaseminës dhe gardenias.

2. Hydragenist Creme

Për lëkurë të hidratuar, të oksigjenuar dhe rrudha të mbushura.

Bazuar në një metodë të oksigjenimit qelizor ky krem kombinon oksigjenin biomimetik me rihidratimin falë acidit hialuronik. I pasuruar me gjalpë shea. Përmban një kompleks hidratues (NMF 5% – Natural Moisturizing Factor) për një efekt të menjëhershëm hidratues.

Një aromë e freskët, delikate dhe femërore që kombinon prekje të trëndafilit të ujit, jaseminës dhe gardenias.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika serum në fytyrë në mëngjes dhe në darkë,  përpara kremit .

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore, Vazo

Sasia

30ml, 50ml

Lloji i lëkurës

Normale-mikse, E thatë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Hydragenist Set”

LART