- 15%

Lierac- Hydragenist Serum hidratues

5,754.50 Lekë

Oksigjenues për të gjithë llojet e lëkurave

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë të hidratuar, të oksigjenuar dhe rrudha të mbushura.

Super i përqëndruar në Kompleksin Hydra 02 (15%), ky serum i pasur me AHA (alfa hidroksi acide) nga frutat, dhuron një thesar të vërtetë hidratimi për lëkurën. I kombinuar me kremin apo xhel-kremin e së njëjtës linjë, vepron si një theksues i vërtetë hidratimi.

Përbërësit aktivë

Një kombinim i përbërësve aktivë me performancë të lartë. Të përftuar nga më e mira e shkencës dhe natyrës:

 • Kompleksi Hydra O2 Complex 15% (Oksigjen biomimetik, Acid Hialuronik, Gjethet e Vernonias dhe koncentrat me vitamina dhe minerale)
 • NMF (Natural Moisturizing Factor) 10%
 • AHA (alpha hydroxy acids) 0.5% – Për një veprim lëmues të përforcuar dhe një efekt “lëkurë e dytë” të menjëhershëm

Aromë e freskët, delikate dhe femërore që kombinon prekje të trëndafilit të ujit, jaseminës dhe gardenias.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në darkë, të vetëm ose përpara kremit apo xhel-kremit të të njejtës linjë. Shtoni disa pika në fondotintën tuaj për një aplikim më të lehtë dhe komfort.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Aqua, Propanediol. Glycerin. Dimethicone. Alcohol Denat .. Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer. Urea. Rosa Damascena Flower Water. Dimethiconol. Perfume / Fragrance. Hydrolyzed Sweet Almond Protein. Glutamic Acid. Glycine. Propylene Glycol. Sodium Pca. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice. Panthenol. Pyridoxin Hcl. Tromethamine. Sodium Lactate. Sodium Hyaluronate. Polysorbate 60. Sorbitan Isostearate. Xanthan Gum. Magnesium Aspartate. Zinc Gluconate. Phenoxyethanol. Pentylene Glycol. Glycolic Acid. Lactic Acid. Malic Acid. Citric Acid. Tetrasodium Glutamate Diacetate. Tocopherol. Chlorphenesin. Sodium Benzoate. Vernonia Appendiculata Leaf Extract. Potassium Sorbate. Glycine Soja (Soybean) Oil. Copper Gluconate. Pineapple Pineapple Fruit Extract. Carica Papaya (Papaya) Extract Fruit. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Extract Fruit. Sodium Hydroxide. Ci 14700 / Red 4. Ci 17200 / Red 33. 1203a.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac- Hydragenist Serum hidratues”

LART