- 10%

Lierac – Hydragenist Morning Mist

3,825 Lekë 4,250 Lekë

(Hydragenist Morning Moisturizing Mist Oxygenating Replumping)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac Hydragenist Morning Moisturizing Mist Oxygenating Replumping 100ml eshte nje perkujdesje qe hidraton menjehere dhe shkelqen dukshem lekuren tuaj ne mengjes.
Tekstura e lehte dhe xhelatinoze eshte e pasur me polimer visko elastik qe ofron hidratim te thelle te lekures. Aroma e fresket, e bute, femerore le ne lekuren tuaj aromen e trendafilit, jasminit dhe gardenias.
Qe nga aplikimi i pare, lekura rioksigjenohet dhe hidratohet menjehere.

Aplikojeni ne mengjes pas pastrimit, para perkujdedsjes suaj ditore. Sprucojeni ne fytyre duke mbyllur syte, dhe masazhijeni derisa te perthithet.

Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

100ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Rosa Damascena Flower Water, Propylene Glycol, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Urea, Tromethamine, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Glycerine, Tetrasodium Edta, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium PCA, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Panthenol, Pyridoxine HCI, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Tocopherol, Vernonia Appendiculata Leaf Extract, Copper Gluconate, Rhodiola Rosea Root Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum/Fragrance

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Hydragenist Morning Mist”

LART

×