- 15%

Lierac – Hydragenist Moisturizing maskë osigjenuese dhe hidratuese

3,451 Lekë

(Hydragenist Moisturizing Rescue Mask Oxygenating Replumping)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Hydragenist maskë osigjenuese dhe hidratuese është një përkujdesje që hidraton dhe i jep shkëlqim menjëherë lëkurës suaj. Ajo oksigjenon dhe rifreskon duke zbutur rrudhat dhe vijat e holla.

Kjo maskë hidratuese bazohet në tekniken estetike të oksigjenimit të indeve, është e pasur me kompleksin Hydra O2, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh, vaj të luleve të Kamelias që redukton dehidratimin me efekt anti-age, ekstrakt trëndafili: përmirëson mikro-qarkullimin dhe metabolizmin qelizor.

Tekstura xhel-balm do formojë një film në lëkurë duke mundësuar një shpërndarje të lëndëve aktive në lëkurë. Lë një aromë të lehtë dhe të freskët në lëkurë pas aplikimit.

Nga aplikimi i saj, lëkura është e hidratuar, pamja është e freskët dhe rrezatuese. Rrudhat dhe vijat e holla zbuten, lëkura është e oksigjenuar dhe e freskët.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një ose dy herë në javë një shtresë të hollë në lëkurë të thatë, duke evituar konturin rreth syve. Lëreni 5-10 minuta dhe hiqni pjesën e mbetur me një tampon pambuku.

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Betaine, Polyacrylamde, Rosa Damascena Flower Water, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Urea Acrylates/C10-30, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, C13-14 Isoparaffin, Camellia Oleifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Glutamic Aci, Ceteareth-30, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Glycine, Sodium Salicylate, Sodium PCA, Laureth-7, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Panthenol, Pyridoxine HCL? Tetrasodium Edta, Sodium Lactate, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Tocopherol, Pentylene Glycol, Vernonia Appendiculata Leaf Extract, Copper Gluconate, Propylene Glycol, Jasmimum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, CI14700/Red 4, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Hydragenist Moisturizing maskë osigjenuese dhe hidratuese”

LART