- 15%

Lierac – Hydragenist Lip Balm + Morning Mist

1,326 Lekë

Bli Hydragenist balsam zbutës për buzët dhe përfito Hydragenist Morning Mist (30ml) falas!

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac Hydragenist balsam për buzë

Balsam në formë pene që zbut dhe ushqen buzët në një gjest të vetëm.

Ky balsam përmban një kompleks Hydra O² (Minerals Oxygen-Like + Acid Hialuronik + gjethe Vernonia + Vitaminë E) që hidraton, oksigjenon dhe zbut lëkurën. Gjithashtu përmban dyllë trendafili dhe gjalpë shea që rivendosin barrierën hidro-lipidike.

Tekstura e pasur përbëhet nga vajra bimore që kanë efekt riparues, mbushës, me një shkëlqim të menjëhershëm.

Rezultati: Që nga aplikimi, buzët janë 100% të hidratuara, të ushqyera dhe të mbrojtura.

 

Lierac Hydragenist Morning Moisturizing Mist (30ml)

Eshtë një përkujdesje që hidraton menjëherë dhe shkëlqen dukshëm lëkurën tuaj në mëngjes.

Tekstura e lehtë dhe xhelatinoze është e pasur me polimer visko elastik që ofron hidratim të thellë të lëkurës. Aroma e freskët, e butë, femërore lë në lëkurën tuaj aromën e trëndafilit, jasminit dhe gardenias.

Rezultati: Që nga aplikimi i parë, lëkura rioksigjenohet dhe hidratohet menjëherë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes pas pastrimit, para përkujdesjes suaj ditore. Sprucojeni në fytyrë duke mbyllur sytë, dhe masazhijeni derisa të përthithet.

Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Hydragenist Lip Balm + Morning Mist”

LART