- 15%

Lierac- Hydragenist Xhel-krem mat

(2 përshtypje mbi produktin)

5,397.50 Lekë

I përshtatshëm për lëkura normale-mikse

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë të hidratuar, të oksigjenuar dhe rrudha të mbushura.

Bazuar në një metodë të oksigjenimit qelizor ky xhel-krem kombinon oksigjenin biomimetik me rihidratimin falë acidit hialuronik. I pasuruar me pudër orizi me efekt matifikues. Përmban një kompleks hidratues (NMF 5% – Natural Moisturizing Factor)  për një efekt të menjëhershëm hidratues.

Një aromë e freskët, delikate dhe femërore që kombinon prekje të trëndafilit të ujit, jaseminës dhe gardenias.

Përbërësit aktivë

Të përftuar nga më e mira e shkencës dhe natyrës:

 • Oksigjen biomimetik – stimulon oksigjenimin qelizor për një hidratim intensiv
 • Acid hialuronik – rehidratues dhe zbutës
 • Vitamina C, E, B5 dhe B6 – antioksidantë, hidratues dhe rigjenerues të lëkurës
 • Pudër Orizi – efekt matifikues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë, të vetëm ose pas serumit hidratues.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Përbërësit
Aqua. Glycerin. Dimethicone. Alcohol Denat. Polyamide-5. Squalane. Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp
Copolymer. Rosa Damascena Flower Water. Dimethiconol. Perfume / Fragrance. Urea. Dimethicone Crosspolymer. Glutamic Acid. Phenoxyethanol. Lorphenesin. Hydrolyzed Sweet Almond Protein. Glycine.Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer. Tromethamine. Sodiumpca. Oryza Sativa (Rice) Starch. Panthenol. Pyridoxin Hcl. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice. Xanthan Gum. Pentylene Glycol. Sodium Lactate. Sodium Hyaluronate. Magnesium Aspartate. Zinc Gluconate. Tetrasodium Glutamate Diacetate. Tocopherol. Citric Acid. Vernonia Appendiculata Leaf Extract. Glycine Soja (Soybean) Oil. Sodium Benzoate. Propylene Glycol. Copper Gluconate. Potassium Sorbate. Sodium Hydroxide. Ci 14700 / Red 4. Ci 17200 / Red 33. 1201b.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Lierac- Hydragenist Xhel-krem mat
 • Arba C. (blerës i verifikuar)

  Nje nga linjat e preferuara te Lierac. Hidraton dhe pamja e lekures qendron mat. Nje ide shume e mire dhe per dhurate.

 • Emiriona N. (blerës i verifikuar)

  Efekti hidratues eshte i menjehershem.
  E rekomandoj 10/10.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART