- 20%

Lierac- Hydragenist krem

5,080 Lekë 6,350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Për lëkurë të hidratuar, të oksigjenuar dhe rrudha të mbushura.

Bazuar në një metodë të oksigjenimit qelizor ky krem kombinon oksigjenin biomimetik me rihidratimin falë acidit hialuronik. I pasuruar me gjalpë shea. Përmban një kompleks hidratues (NMF 5% – Natural Moisturizing Factor)  për një efekt të menjëhershëm hidratues.

Një aromë e freskët, delikate dhe femërore që kombinon prekje të trëndafilit të ujit, jaseminës dhe gardenias.

Përbërësit aktivë

Të përftuar nga më e mira e shkencës dhe natyrës:

 • Oksigjen biomimetik – stimulon oksigjenimin qelizor për një hidratim intensiv
 • Acid hialuronik – rehidratues dhe zbutës
 • Vitamina C, E, B5 dhe B6 – antioksidantë, hidratues dhe rigjenerues të lëkurës
 • Gjalpë Shea

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë, të vetëm ose pas serumit hidratues.

Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Forma

Vazo

Aqua / Water / Eau. Glycerin. Betaine. Dimethicone. Beheneth-25. Hexyldecanol. Hexyldecyl Laurate. Cetearyl Alcohol. Sodium Polyacrylate. Stearic Acid. Butyrospermum Parkii (Shea) Butter. Rosa Damascena Flower Water. Palmitic Acid. Hydroxyethyl Acrylate /
Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer. Isohexadecane. Perfume / Fragrance. Urea. Glutamic Acid. Chlorphenesin. Hydrolyzed Sweet Almond Protein. Sodium Benzoate. Glycine. Sodium Salicylate. Xanthan Gum. Sodium Pca. Citric Acid. Polysorbate 60. Panthenol. Pyridoxin Hcl. Tetrasodium Edta. Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice. Sodium Lactate. Sodium Hyaluronate. Magnesium Aspartate. Zinc Gluconate. Sorbitan Isostearate. Phenoxyethanol. Tocopherol. Pentylene Glycol. Vernonia Appendiculata Leaf Extract. Glycine Soja (Soybean) Oil.
Propylene Glycol. Copper Gluconate. Potassium Sorbate. Ci 14700 / Red 4. Ci 17200 / Red 33. 1147a

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac- Hydragenist krem”

LART

×