- 15%

Lierac- Hydragenist Aqua-balsam hidratues

5,397.50 Lekë

Oksigjenues SOS për lëkura të dehidratuara

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Vajërat riparues të luleve plotësojnë këtë balsam të magjishëm uji i cili ofron komfort dhe freski. Lëkura rehidratohet intensivisht dhe rifiton strukturën e humbur.Rrudhat dhe vijat e holla lëmohen.
PËRBËRJA
• Hydra 02 Complex 10%: (Oksigjen biomimetik, acid hialuronik, gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh)
• NMF 8%
• Vaj nga lulet e bardha të Kamelias dhe Jasminit 1%: freski dhe komfort
MËNYRA E PËRDORIMIT
1 )Mund të perdoret çdo ditë si trajtim intensiv: aplikojeni balsamin në fytyrë në mëngjes dhe/ose në darkë, vetëm ose pas serumit hidratues..
2)Si maskë (2 deri në 3 herë në javë): Aplikoni një shtresë të hollë te produktit duke e lënë të veprojë për 5 minuta. Masazhojeni me delikatesë tepricën deri në përthithje të plotë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Hydragenist

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Forma

Vazo

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac- Hydragenist Aqua-balsam hidratues”

LART