- 15%

Lierac – Homme Xhel pastrues i fytyrës për meshkuj

2,040 Lekë

(Homme Purifying Cleanser Face Foaming Gel 100ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

E formuluar me bazë pastruese me origjinë natyrale, kjo përkujdesje pastron butësisht lëkurën dhe eleminon papastertitë që bllokojnë poret dhe yndyrën e tepërt. Lëkura është e pastër pa u tharë, e përgatitur për rruajtje ose për trajtimet pasardhëse.

Baza pastruese natyrale pa sapun dhe agjentët hidratues kanë një veprim pastrues dhe hidratues. Acidi salicilik dhe AHA kanë veprim mikro-eksfoliant për të pastruar poret dhe zbehur parregullsitë në sipërfaqe. Mikro-grimcat eksfoliuese përgatisin lëkurën për rruajtje. Për një ndjesi freskie dhe pastërtie, ky xhel përmban mentol dhe agjentë antibakterial.

Kompleksi SKINPOWER 5 (1%) përmban 5 minerale dhe oligo-elemente – kalcium, znik, magnezium, bakër, mangan – që fuqizojnë efektivitetin e përbërësve aktivë të produktit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes e në darkë në fytyrë e qafë të lagur. Masazhohet deri në krijimin e shkumës dhe shpëlahet me ujë. Të shmanget kontakti me sytë.

Firma

Lierac

Linja

Homme

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Homme Xhel pastrues i fytyrës për meshkuj”

LART