- 15%

Lierac – Homme xhel-krem hidratues kundër lodhjes për meshkuj

3,952.50 Lekë

(Homme Anti-Fatigue Energizing Cream-Gel 50ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Homme Anti-Fatigue Energizing Cream-Gel është një hidratues dhe një përkujdesje kundër lodhjes për meshkujt, që aplikohet në mëngjes për të zgjuar lëkurën.

Përmban mikro-alga për ti dhënë energji lëkurës dhe një kompleks Ginseng + Kafeinë për të stimuluar çdo mikro-qelizë të lëkurës. Pigmentet High-tech 1% falë “kamuflimit” zbusin në çast shenjat e lodhjes.
Për një veprim më të mirë, ky xhel-krem është pasuruar me agjentë freskues dhe gicerinë hidratuese.

+ SKINPOWER5 new generation (1%): kompleks energjizues i përbërë nga 5 minerale dhe oligo-elemente: kalcium, znik, magnezium, bakër, mangan – që fuqizojnë efektivitetin e përbërësve të tjerë të këtij produkti.

I testuar nën kontroll dermatologjik. Jo i yndyrshem, jo i ngjitshëm. Jo komedogjenik.
Për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet. Ideale për lëkurat e lodhura ose duhanpirësit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të pastër.

Firma

Lierac

Linja

Homme

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua, Diisopropyl Sebacate, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Euglena Gracilis Extract, Hexydecanol, Hexyldecyl Laurate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Dimethiconol, C 12-14 Pareth-12, PPG-5-Laureth-5, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Mannuronate Methylsilanol, Propylene Glycol, Barium Sulfate (CI 77120), Mica (CI 77019), Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Panax Ginseng Root Extract, Tocopherol, Caffeine, Menthol, Tromethamine, Phenoxyethnaol, Menthoxypropanediol, Carbomer, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, BHT, Parfum (Fragrance), Potassium Sorbate, Orange 4 (CI 15510).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Homme xhel-krem hidratues kundër lodhjes për meshkuj”

LART