- 15%

Lierac – Homme Shkumë rroje

1,436.50 Lekë

(Homme Shaving Moisturizing Foam 150ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Hidratuese dhe kremoze, kjo shkumë rroje  kundër irritimeve jep një rrëshqitje të lehtë të briskut dhe një mbrojtje optimale të lëkurës.

Mente (1%) dhe agjentët zbutës (8,4%) kanë një veprim zbutës dhe kundër irritimeve. Glicerina (3,8) ka një veprim zbutës dhe hidratues. Kompleksi SKINPOWER 5 (1%) përmban 5 minerale dhe oligo-elemente – kalcium, znik, magnezium, bakër, mangan – që fuqizojnë efektivitetin e përbërësve aktivë të produktit.

Për një ndjesi më të mirë pastërtie, shkuma përmban agjentë pastrues.

Për çdo lloj lëkurë, edhe ato më të ndjeshmet. Pa alkool.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur. Vazhdoni me rrojen  dhe më pas shplajeni me ujë.

Firma

Lierac

Linja

Homme

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Butane, Parfum (Fragrance), Propane, Isobutane, Tea-Lauryl Sulfate, PPG-12 PEG-50 Lanolin Myristamine, Oxide Dimethiconol, Behenate Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Allantoin, Sodium Sillicate, Pentylene Glycol, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Sodium Benzoate, Chlorhexidine Digluconate, Potassium Gluconate, Sodium Mannurmnate Methylsilanol, Magnesium Gluconate, Calcium Gluconate, Hematite Extract, Zinc Gluconate, Manganese Gluconate, Copper Gluconate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Homme Shkumë rroje”

LART