- 15%

Lierac – Homme Premium Fluid anti-rrudhë për meshkuj

7,794.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Homme Premium përmban formulim të bazuar në kërkimet më të fundit shkencore duke ofruar zgjidhje për problemet e plakjes së lëkurës (rrudhat, mikro-rrudhat e humbja e tonicitetit), lodhjen dhe irritimin e saj. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

Përbërës aktiv

 • Peptid ristrukturues e acid hialuronik 7%; veprim anti-rrudhë duke rikthyer elasticitetin dhe rezistencën
 • Kompleks energjizant, kafeinë e vitamina; Efekt kundër lodhjes dhe stimulues i funksioneve qelizore
 • Ekstrakt mente 1% e glicerinë 3%: efekt zbutës e qetësuese
 • Kompleks Skinpower 1% me 5 minerale e oligo-elemntë: fuqizon veprimin e përbërësve të tjerë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastër.

Firma

Lierac

Linja

Premium Homme

Mosha

40+

Forma

Flakon

Sasia

40ml

Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isodecyl Neopentanoate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Magnesium Silicate, Sodium Polyacrylate, Taurine, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Arachidyl Alcohol, Paullinia Cupana Fruit Extract, Behenyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Sodium Dilauramidoglutamine Lysine, Arachidyl Glucoside, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Panthenol, Pyridoxine HCL, Retinyl Palmitate, Caffeine, Xanthan Gum, Sodium Hydorxide, Palmitoyl Tripeptide-38, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Methylsilanol Mannuronate, 1.2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Tropolone, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Homme Premium Fluid anti-rrudhë për meshkuj”

LART