- 15%

Lierac – Homme Fluid anti-rrudhë për meshkuj

5,032 Lekë

(Homme Anti-Wrinkle Repair Fluid 50ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Homme Anti-Wrinkle Repair Fluid është një përkujdesje hidratuese, zbutëse dhe anti-rrudhë, e formuluar specifikisht për lëkurën e meshkujve.

Përmban Retinol të mikro-inkapsuluar, vitaminë C dhe provitaminë D që aktivizojnë mekanizmat e prodhimit të kolagjenit dhe në këtë mënyrë mbush rrudhat. Agjentët hidratues (3,7%  glicerinë bimore) hidratojnë lëkurën dhe luftojnë kundër plakjes, çdo ditë.

 • Kjo përkujdesje gjithashtu përmban kompleksin SKINPOWER 5, me 5 minerale dhe oligo-elemente.
 • Efekt i dukshëm, i testuar dermatologjikisht. Jo i yndyrshëm, jo komedogjenik.
 • Për të gjithë meshkujt mbi 30 vjeç, edhe për lëkurat më të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të pastër e të thatë.

Firma

Lierac

Linja

Homme

Mosha

30+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

Aqua, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Propylene Glycol, Cocoglucoside, Cyclopentasiloxane, Nylon-12, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Caprylyl Glycol, Cyclohexasiloxane, Zinc Gluconate, Potassium SOrbate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Mannuronate Methylsilanol, Retinol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Cellulose Gum, Polysorbate-20, 7-Dehydrocholesterol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Xanthan Gum, Menthol, Tromethamine, Menthoxypropanediol, Dehydroacetic Acid, Glutaral, Benzyl Alcohol, Carbomer, BHT, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Homme Fluid anti-rrudhë për meshkuj”

LART