- 15%

Lierac – Homme Balsam after-shave (pas rroje)

3,000.50 Lekë

(Homme After-Shave Soothing Balm 75ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pa alkool, ky balsam qetëson dhe eleminon ndjesinë e djegies dhe irritimet e shkaktuara nga brisku. Përdorimi i përditshëm ndihmon në ngadalësimin e rritjes së qimeve për një rruajtje më të lehtë dhe të shpejtë.

Ky krem-balsam është i pasuruar me ekstrakte bimësh me origjinë natyrale për një lëkurë të butë e të lëmuar. Mente (1%) dhe Calendula (2,3%) kanë veprim anti-inflamator duke qetësuar irritimet dhe zbutur lëkurën. Kompleksi bimor kundër rritjes së qimeve  (Fibraurea recisa –3%) ndihmon në një rruajtje më të lehtë dhe të shpejtë.

Për një komfort maksimal, ky balsam përmban Shea butter (1,5%) dhe agjent antibakterial. Kompleksi energjizues  SKINPOWER 5 përmban 5 minerale dhe oligo-elemente – kalcium, zink, magnezium, bakër, mangan – që fuqizojnë efektivitetin e përbërësve aktivë të produktit.

 • Formulë jo alkolike, jo i yndyrshëm, jo i ngjitshëm, jo komedogjenik.
 • Formule antibakteriale e testuar nën kontroll dermatologjik.
 • Për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë, pas rrojes.

Firma

Lierac

Linja

Homme

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Siisopropyl Sebacate, Helianthus ANnuus (Sunflower) Seed Oil, Sucrose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Propylene Glycol, Sucrose Stearate, Tribehenin, Palmatine, Nylon-12, Sorbitan Stearate, Calendula Officinalis Flower Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Cyclohexasiloxane, Zinc Gluconate, Potassium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Methylsilanol Mannuronate, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Laureth-7, Polyacrylamide, C 13-14 Isoparaffin, Glycerin, Pentylene Glycol, Carbomer, Ceteareth-30, Menthoxypropanediol, Tocopherol, Tromethamine, Sodium Benzoate, BHT, Parfum (Fragrance), Chlorhexidine Digluconate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Homme Balsam after-shave (pas rroje)”

LART