- 30%

Lierac – Maskë eksfoliante për fytyrë

2,366 Lekë

Gommage Douceur

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Ideale për të gjitha Ilojet e lëkurës, edhe ato
më të ndjeshmet.
Gommage është një veprim që duhet të kryhet në mënyre periodike pas pastrimit të fytyrës dhe konsiston në heqjen mekanike dhe delikate të qelizave të vdekura të shtresës komeale dhe të mbetjeve të yndyrës dhe papastërtive. Ky veprim përmirëson çehren e lëkurës, uniformizon ngjyrën dhe përgatit lëkurën të marrë më së
miri trajtimet kozmetike të përditëshme.

PËRBËRJA
•Argjilë e Bardhë: veti zbutëse dhe qetësuese
•Ekstrakte të Malvës: zbutëse, qetësuese dhe ëmbëlsuese
•Ekstrakte të luleve të Unit: detoksifikuese
• Pjesëza eksfoliuese dhe sfera masazhuese

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikojeni duke e masazhuar lehtë në lëkurë të njomur, duke shmangur zonën përreth syve. Modifikoni kohën e masazhimit në varësi të karakteristikave të vetë lëkurës. Të shpëlahet me ujë të bollshëm. Përdoret 1 ose 2 herë në javë në funksion të nevojave të lëkurës.

Firma

Lierac

Linja

Maska Lierac

Mosha

Të gjithë

Sasia

50ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Maskë eksfoliante për fytyrë”

LART