- 15%

Lierac – Sensorielle Xhel dushi

1,555.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trup
Për një pastrim ultra delikat ky xhel me origjinë vegjetale pa sapun transformohet në një shkumë të hollë dhe delikate në kontakt me lëkurën. Lekurë e ëmbël dhe delikatësisht e parfumuar.

PËRBËRJA
•Ekstraktetë lulevetë bardha(Xhelsomin,Gardénia,Camelia): antioksiduese, ristrukturuese dhe relaksuese
•Glicerinë 2%: hidratuese
•Agjentë neutralizues të Klorit, Kalkares dhe Kripës: kundër-dehidratimit

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Sensorielle

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Sensorielle Xhel dushi”

LART