- 10%

Lierac – Double Tonic Gelled Lotion

(1 përshtypje mbi produktin)

2,250 Lekë 2,500 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac Double Tonic Gelled Lotion është një produkt 2 në 1 që përfundon proçesin e pastrimit dhe ofron një efekt rafinues të poreve për një pamje më të pastër.

Formula përmban përbërës aktivë të ndryshëm:

 • Një pastrues mikro-magnet
 • Ekstrakt lulesh euphraise me veprim adstrigjent
 • Acid Hialuronik

Rezultati: Lëkura është e pastër dhe e fresket, gati për përkujdesjen e rradhës.

Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua (Water / Water), Propanediol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Glycerin, Propylene Glycol, Tetrasodium Edta, Tromethamine, Glycolic Acid, Lactic Acid, Malic Acid, Sodium Dilauramidoglutamide Lysine, Sodium Hyaluronate, Euphrasia Officinalis Extract, Nymphea Alba Flower Extract, Pineapple Sativus Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Extract Fruit, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Lierac – Double Tonic Gelled Lotion
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Tonik aspak cilesor,jep nje efekt ngjites ne perfundim te aplikimit.Nuk e sugjeroj

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×