- 10%

Lierac – Dioptiride krem korrektues i rrudhave të syve

(1 përshtypje mbi produktin)

2,691 Lekë 2,990 Lekë

(Wrinkle Correction Filling Cream 15ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac Dioptiride krem korrektues i rrudhave është një përkujdesje anti-rrudhë për sytë që korigjon rrudhat, rrudhat e mimikës dhe rrudhat si pasojë e dehidratimit.

Ky krem mbushës i rrudhave përmban disa principe aktive nga më e mira e natyrës dhe e shkencës:

 • Hyalu 2: veprim në rrudhat nga dehidratimi, rihidraton në sipërfaqe dhe në thellësi.
 • Hexapeptide Botulic-Like: veprim në rrudhat e mimikës, zbut lëkurën në zonën periokulare që i nënshtrohet kontraktimeve të vazhdueshme muskulare.
 • ALP filling, trio Alchemille, Ivy, Horsetail: veprojnë në rrudhat e thella, stimulojnë biosintezën e fibroplasteve për të riparuar indet e lëkurës.
 • Peptide kundër dritës blu: veprim mbrojtës kundër dëmeve qelizore në zonën periokulare të shkaktuara nga mbiekspozimi ndaj dritës blu.

Tekstura vajore jep një efekt mbushës të menjëhershëm.

Në 7 ditë, rrudhat janë më pak të dukshme, thellësia e tyre reduktohet.

Formulë pa parfum, e testuar oftalmologjikisht.

Firma

Lierac

Linja

Diopti

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cetyl Alcohol, Pentylene Glycol, Hexyldecanol Hexyldecyl Laurate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Propanediol, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Alchemilla Vulgaris Extract, Equisetum Arvense Extract, Dimethicone, Phenethyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sucrose Palmitate, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Butylene Glycol, Glyceryl Linoleate, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-38.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lierac – Dioptiride krem korrektues i rrudhave të syve
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×