- 20%

Lierac – Dioptigel Xhel zvogëlues i qeskave poshtë syrit

2,160 Lekë

Dioptigel Eye

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Sy
Qeskatnë sy mund të shfaqen në rastet e plakjes së parakohëshme të lëkurës të shkaktuar veçanërisht nga degradimi i fibrave të elastinës e të kolagjenit në këtë zonë duke provokuar lëshimin e lëkurës dhe rrudhat e para.
Edema përgjegjëse për fryrjen e pelpebrës së poshtme është drejtëpërdrejtë e lidhur me humbjen e tonicitetit dhe rezistencës së kësaj zone. Dioptigel ndihmon të riforcojë lëkurën duke i rikthyer elasticitetin dhe forcën.

PËRBËRJA
•Komplek ristrukturues te Alchemila,Edera,Equiseto 25%: stimulon biosintezën e fibrave të kolagjenit dhe elastinës
•Ekstrakte Kamomili 4,5%: antiinflama- tor dhe qetësues.

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonën përreth syve me mollëzat e gishtave duke goditur lehtë deri në përthithjen e plotë.

Firma

Lierac

Linja

Diopti

Mosha

20+

Sasia

10ml

Forma

Kanjul oftalmike

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Dioptigel Xhel zvogëlues i qeskave poshtë syrit”

LART