- 15%

Lierac – Dioptifatigue, krem qetësues energjizues për sytë

2,465 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lierac Dioptifatigue Fatigue Correction Energizing Balm Gel 10ml është një përkujdesje antirrudhë posaçërisht për zonën rreth syve që ndihmon të korrektojë shenjat e lodhjes dhe rrudhat e mimikës.

Kjo përkujdesje e konturit të syve përmban një koncentrat energjizues 7.2% që kombinon Acidin Hialuronik, Ekstraktin e Ruskus, Kafeinë të pastër dhe vitaminë C. Ky kombinimin i principeve aktive unike sjell një lëkurë të shndritshme, të butë dhe dinamike.

Nga aplikimi i tij ndjesia e lodhjes zbehet dhe lëkura është më e zbutur. Pas disa ditë përdorimesh konturi i syve është më i zbutur dhe të gjitha parregullsitë janë zbutur.

I testuar oftalmologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në mëngjes dhe ose në darkë lehtësisht në konturin e syve.
Firma

Lierac

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

10ml

Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Cyclohexasiloane, Dimethiconol, Butylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Ruscus Aculeatus Root Extract, Carbomer, Tromethamine, Propylene Glycol, Sucrose Palmitate, Dimethicone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Chamomilla Recutta (Matricaria) Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, P-Anisic Acid, Rhibozian Gum, Ascorbyl Glucoside, Caffeine, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Sodium Salicylate, Tetrasodium Glutamate, Diacetate, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Dioptifatigue, krem qetësues energjizues për sytë”

LART