- 15%

Lierac – Diopticreme Krem riparues i rrudhave për sytë

2,465 Lekë

Diopticreme wrinkle fighting cream

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Sy
Rrudhat dhe mikro rrudhat përreth syve të shkaktuara nga lëvizjet e vazhdueshme të palpebrave dhe nga agresionet klimaterike shfaqen si sinjali i parë i plakjes së lëkurës dhe janë kryesisht të lidhura me një rënie të palpebrës së sipërme. Rrudhat e para të shprehisë shaqen në këndin e jashtëm të syrit dhe quhen ndryshe “këmbët e pulës”. Diopti- creme ndihmon në riaktivizimin e sintezës së fibrave të mbështetjes të indit lidhës.

PËRBËRJA
•Kompleks ristrukturues i Alchemila, Edera, Equiseto 9%: stimulon biosintezën e fibrave të kolagjenit dhe elastinës •Kumbull afrikane :hidratuese dhe elastifikuese
•Calendula:qetësuese,zbutëse.

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet në mëngjes dhe në darkë me një masazhim të lehtë në zonën përreth syve sip- as rrugës së rrudhave. Pas përthithjes së pro- duktit kaloni gishtat lehtësisht në palpebrën e lëvizshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Diopti

Mosha

20+

Sasia

10ml

Forma

Kanjul oftalmike

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Diopticreme Krem riparues i rrudhave për sytë”

LART