- 15%

Lierac – Diopticalm Krem-maske qetësuese për sytë

2,295 Lekë

Diopticalm eye cream

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Sy
Palpebrat mund që, sipas rastit të paraqiten me një pamje të fryrë e të irrituar si rezultat i një agresioni mekanik (fërkim, alergji) ose nga një problem i lidhur me çlodhjen e pakët apo me sforcimin e shikimit (përdorimi i lenteve të kontaktit). Diopticalm është një balsam qetësues dhe dekongjestionant i zonës përreth syve, veçanërisht i rekomanduar për palpebrat e ndjeshme dhe të irrituara.

PËRBËRJA
•Ujë lulesh të Hamamelis dhe Fiordaliso 30%: dekongjestionante dhe qetësuese
•Ekstrakte të blirit dhe malvas :antiinflamatore, qetësuese, lëmuese.

MËNYRA E PËRDORIMIT
Përdoret në mëngjes dhe/ose në darkë pas larjes nëpërmjet masazhimit të lehtë me mollëzat e gishtave. Diopticalm mund të përdoret edhe si një maskë: të aplikohet kremi në një sasi të bollshme, të lihet për 5 minuta e më pas të hiqet me butësi teprica.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Diopti

Mosha

Të gjithë

Sasia

10 ml

Forma

Kanjul oftalmike

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Diopticalm Krem-maske qetësuese për sytë”

LART