- 20%

Lierac – Deridium krem ushqyes kundër moshës, për lëkura të thata

Original price was: 4,640 Lekë.Current price is: 3,712 Lekë.

Deridium antiaging nourishing cream

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Ideale për lëkura të thata dhe shumë të thata. I përshtatshë për mosha mbi 25 vjeç .
Favorizon mbrojtjen e kolagjenit, të elastinës e të proteinave të strukturës.

PËRBËRJA
•Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 8%: veprim kundër moshë.
•Vitaminé E: veprim antioksidues
•Vaj misri 13%:veprim hidratues,ushqyes.

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë e qafë.

Firma

Lierac

Linja

Deridium

Mosha

20+

Sasia

50ml

Forma

Vazo

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Deridium krem ushqyes kundër moshës, për lëkura të thata”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART