- 20%

Lierac – Deridium Krem kundër rrudhave për lëkurat normale-mikse

Original price was: 4,640 Lekë.Current price is: 3,712 Lekë.

Deridium antiaging cream

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë
Trajtim me hidratim të lartë që favorizon mbrojtjen e kolagjenit, elastinës dhe proteinave të strukturës. Lufton rrudhat. Perfekt për moshat mbi 25 vjeç.

PËRBËRJA
•Kompleks ristrukturues Alchemilla,Edera,Equiseto 8%: veprim kundër rrudhave.
•Vitaminë E: veprim antioksidues
•Ekstrakte të Bajameve të ëmbla: hidratuese dhe ëmbëlsuese

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë e qafë.

Firma

Lierac

Linja

Deridium

Mosha

20+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Deridium Krem kundër rrudhave për lëkurat normale-mikse”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART