- 15%

Lierac – Vaj strukues për fytyrën

2,754 Lekë

Demaquillant Velours

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ideal për të gjitha llojet e lëkurës.
PËRBËRJA
•Ecoskin(probiotikë+mjaltë vegjetal): stimulon mbrojtjen natyrale të lëkurës
•Vaj jojoba: mbrojtës dhe qetësues
•Vaj Macademia: hidratues
MËNYRA E PËRDORIMIT
Të tundet përpara përdorimit. Të aplikohet në lëkurë të thatë, të masazhohet lehtësisht me mollëzat e gishtave dhe të emulsionohet me pak ujë. Të shpëlahet me ujë të vakët ose me ndihmën e një disketi pambuku të njomur.
Për të plotësuar larjen përdorni një disketë pambuku të njomur me Tonique Éclat

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Cleansing

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Glycerin​,​ Caprylic/Capric Triglyceride​,​ Water (Aqua)​,​ Sucrose Laurate,​ Macadamia Ternifolia Seed Oil​,​ Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil​,​ Sorbitol​,​ Alpha-Glucan Oligosaccharide,​ Fragrance (Parfum)​,​ Myristamidopropyl Pg-Dimonium Chloride Phosphate,​ Sucrose Dilaurate,​ Polymnia Sonchifolia Root Juice,​ Polyaminopropyl Biguanide,​ Sucrose Trilaurate,​ Maltodextrin​,​ Lactobacillus Ferment.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Vaj strukues për fytyrën”

LART