Lierac – Qumësht pastrues për lëkurat e thata

Demaquillant Confort

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë dhe sy
Ideal për lëkura të thata dhe pa komfort

PËRBËRJA

 • Ecoskinj probiotikë+mjalt vegjetal stimulon mbrojtjen
  natyrale të lëkurës.
 • Ekstrakte trëndafili: ëmbëlsues dhe hidratues
 • Ekstrakte të luleve të qershisë: antioksidues dhe
  ushqyes
 • Vaj bajamesh të embla: antioksidues dhe ushqyes
 • Vaj i farave të pambukut: lëmon dhe dhuron
  komfort
 • Vitaminë E: antioksidues

MËNYRA E PËRDORIMIT
Të aplikohet në lëkurë të thatë, me ndihmën e një diskete pambuku ose të masazhohet lehtësisht me mollëzat
e gishtave. Për të plotësuar larjen përdorni një disketë pambuku të njomur me Tonique Eclat.

0/5 (0 Reviews)

Informacion Shtesë

Firma

Lierac

Linja

Cleansing

Mosha

Të gjithë

Sasia

200ml, 400ml

Forma

Flakon

Water (Aqua), Calendula Officinalis Flower Extract, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Poly-Sorbate 60, Propylene Glycol, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Papaver Rhoeas Petal Extract, Dimethicone, Polyquaternium-10, Hyaluronic Acid, Carbomer, Tromethamine, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethyl-Paraben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Red 4 (Ci 14700) Botanical Origin (D’origine Vegetale).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Qumësht pastrues për lëkurat e thata”

LART