- 15%

Lierac – Cica Filler Set

6,630 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac – Cica Filler Set 

 1. Cica-Filler Serum riparues kundër rrudhave

Serum riparues anti-rrudhë i formuluar për korigjimin e të gjithë tipeve të rrudhave. Trajtim 30 ditor.

Frymëzuar nga mekanizmi i riparimit të indeve, ky serum përmban një përbërës aktiv të gjeneratës së re me një veprim të ngjashëm me retinolin: Bakuchiol Pro-Collagen. Ky aktiv me origjinë natyrore është më i efektshëm se retinoli dhe vepron në stimulimin e sintezës së kolagjenit I, pa efektet e padëshirueshme.

Kompleksi bimor i Alchemilla, Edera, Equiseto ndihmon në riparimin e epidermës dhe rikthen densitetin e dermes ndërsa koncentrati Hyalu-3 zbut, hidraton dhe ushqen në sipërfaqe dhe në thellësi.

Ampulat lejojnë një aplikim higjenik, praktik dhe preciz. Tekstura aktive fluide depërton shpejt, duke lënë lëkurën të rigjeneruar dhe zbutur. Aroma e saj prej jasemini, mollë jeshile dhe trëndafili sjell një ndjenjë freskie.

2. Cica-Filler Krem kundër rrudhave 

Krem kundër rrudhave i formuluar për lëkurat normale në të thata.

Frymëzuar nga mekanizmi i riparimit të indeve, ky serum përmban një përbërës aktiv të gjeneratës së re me një veprim të ngjashëm me retinolin: Bakuchiol Pro-Collagen. Ky aktiv me origjinë natyrore është më i efektshëm se retinoli dhe vepron në stimulimin e sintezës së kolagjenit I, pa efektet e padëshirueshme.

Kompleksi bimor i Alchemilla, Edera, Equiseto ndihmon në riparimin e epidermës dhe rikthen densitetin e dermës ndërsa koncentrati Hyalu-3 zbut, hidraton dhe ushqen në sipërfaqe dhe në thellësi.

Tubeti me aplikator dhe kanjulë favorizon një aplikim preciz dhe higjenik.

Udhëzime mbi përdorimin

3 ampulat lejojnë një kurë prej 30 ditësh. Aplikojini në mëngjes dhe në darkë në të gjithë fytyrën, duke u përqendruar më shumë te rrudhat.Pas ampulave  aplikoni me Cica-filler krem.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet me pompë, Ampula

Sasia

3x 10 ml, 40ml

Cica-Filler Serum riparues kundër rrudhave
Aqua / water / uae. propanediol. dimethicone. ppg-1-peg-9 lauryl glycol ether. ceteareth-30. polyacrylate crosspolymer-6. alchemilla vulgaris leaf extract. bakuchiol. dimethicone crosspolymer. dimethiconol. hedera helix (ivy) leaf / stem extract. sodium benzoate. parfum / fragrance. sucrose palmitate. equisetum arvense extract. citric acid. tetrasodium edta. tocopheryl acetate. glyceryl linoleate. sodium hyaluronate. glycerin. biosaccharide gum-1. yeast extract / extrait de levure. phenoxyethanol. caprylyl glycol. glyceryl caprylate. sodium anisate. sodium levulinate. potassium sorbate. acetyl hexapeptide-8. ethylhexylglycerin. 1459b.
Cica-Filler Krem kundër rrudhave
Aqua / water / water. propanediol. caprylic / capric triglyceride. dimethicone. butyrospermum parkii (shea) butter. cetearyl alcohol. glyceryl stearate. peg-100 stearate. carbomer. ci 77019 / mica. alchemilla vulgaris leaf extract. dimethiconol. bakuchiol. dimethicone crosspolymer. ci 77891 / titanium dioxide. phenoxyethanol. fragrance / fragrance. helix hedera (ivy) leaf / stem extract. sodium benzoate. sucrose palmitate. tromethamine. equisetum arvense extract. ophiopogon japonicus root extract. tetrasodium edta. tocopheryl acetate. glyceryl linoleate. glycerin. biosaccharide gum-1. yeast extract / yeast extract. tocopherol. sodium hyaluronate. citric acid. glyceryl caprylate. sodium anisate. sodium levulinate. glycine soja (soybean) oil. potassium sorbate. ethylhexylglycerin. 1478b.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Cica Filler Set”

LART