- 15%

Lierac – Cica-Filler Serum riparues kundër rrudhave

5,967 Lekë

(Cica-Filler Anti-Wrinkle Repairing Serum)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Serum riparues anti-rrudhë i formuluar për korigjimin e të gjithë tipeve të rrudhave. Trajtim 30 ditor.

Frymëzuar nga mekanizmi i riparimit të indeve, ky serum përmban një përbërës aktiv të gjeneratës së re me një veprim të ngjashëm me retinolin: Bakuchiol Pro-Collagen. Ky aktiv me origjinë natyrore është më i efektshëm se retinoli dhe vepron në stimulimin e sintezës së kolagjenit I, pa efektet e padëshirueshme.

Kompleksi bimor i Alchemilla, Edera, Equiseto ndihmon në riparimin e epidermës dhe rikthen densitetin e dermes ndërsa koncentrati Hyalu-3 zbut, hidraton dhe ushqen në sipërfaqe dhe në thellësi.

Ampulat lejojnë një aplikim higjenik, praktik dhe preciz.

Tekstura e saj aktive fluide  depërton shpejt, duke lënë lëkurën të rigjeneruar dhe zbutur. Aroma e saj prej jasemini, mollë jeshile dhe trëndafili sjell një ndjenjë freski.

Udhëzime mbi përdorimin

Këto 3 ampula lejojnë një kurë prej 30 ditësh.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në të gjithë fytyrën, duke u përqendruar më shumë te rrudhat. Për një trajtim të plotë kombinojeni me Cica-filler krem ose xhel-krem.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Cica-Filler

Mosha

30+

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Ampula

Sasia

10ml, 3

Aqua / water / uae. propanediol. dimethicone. ppg-1-peg-9 lauryl glycol ether. ceteareth-30. polyacrylate crosspolymer-6. alchemilla vulgaris leaf extract. bakuchiol. dimethicone crosspolymer. dimethiconol. hedera helix (ivy) leaf / stem extract. sodium benzoate. parfum / fragrance. sucrose palmitate. equisetum arvense extract. citric acid. tetrasodium edta. tocopheryl acetate. glyceryl linoleate. sodium hyaluronate. glycerin. biosaccharide gum-1. yeast extract / extrait de levure. phenoxyethanol. caprylyl glycol. glyceryl caprylate. sodium anisate. sodium levulinate. potassium sorbate. acetyl hexapeptide-8. ethylhexylglycerin. 1459b.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Cica-Filler Serum riparues kundër rrudhave”

LART