- 15%

Lierac – Cica-Filler Krem kundër rrudhave

5,083 Lekë

Për lëkurat normale në të thata.

(Cica-Filler Anti-Wrinkle Repairing Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem kundër rrudhave i formuluar për lëkurat normale në të thata.

Frymëzuar nga mekanizmi i riparimit të indeve, ky serum përmban një përbërës aktiv të gjeneratës së re me një veprim të ngjashëm me retinolin: Bakuchiol Pro-Collagen. Ky aktiv me origjinë natyrore është më i efektshëm se retinoli dhe vepron në stimulimin e sintezës së kolagjenit I pa efektet e padëshirueshme.

Kompleksi bimor i Alchemilla, Edera, Equiseto ndihmon në riparimin e epidermës dhe rikthen densitetin e dermes ndërsa koncentrati Hyalu-3 zbut, hidraton dhe ushqen në sipërfaqe dhe në thellësi.

Tubeti me aplikator dhe kanjulë favorizon nje aplikim preciz dhe higjenik.

Rezultati

Tekstura e saj e butë depërton në lëkurë. Pluhurat soft-focus zbehin menjëherë rrudhat dhe mundësojnë një shkëlqim natyral. Aroma e Jasminës, mollës jeshile dhe trëndafilit sjellin një ndjesi freskie.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar, vetëm ose pas Cica-filler serum.

Firma

Lierac

Linja

Cica-Filler

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua / water / water. propanediol. caprylic / capric triglyceride. dimethicone. butyrospermum parkii (shea) butter. cetearyl alcohol. glyceryl stearate. peg-100 stearate. carbomer. ci 77019 / mica. alchemilla vulgaris leaf extract. dimethiconol. bakuchiol. dimethicone crosspolymer. ci 77891 / titanium dioxide. phenoxyethanol. fragrance / fragrance. helix hedera (ivy) leaf / stem extract. sodium benzoate. sucrose palmitate. tromethamine. equisetum arvense extract. ophiopogon japonicus root extract. tetrasodium edta. tocopheryl acetate. glyceryl linoleate. glycerin. biosaccharide gum-1. yeast extract / yeast extract. tocopherol. sodium hyaluronate. citric acid. glyceryl caprylate. sodium anisate. sodium levulinate. glycine soja (soybean) oil. potassium sorbate. ethylhexylglycerin. 1478b.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Cica-Filler Krem kundër rrudhave”

LART