- 15%

Lierac – Bust Lift Spray tonifikues për bustin dhe dekoltenë

(1 përshtypje mbi produktin)

3,595.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Gjoks dhe Dekolte
Gjoksi është një pjesë komplekse dhe delikate e trupit dhe bukuria e tij përcaktohet “e brishtë” sepse varet esencialisht nga cilësia e lëkurës së tij. Në këtë zonë kaq të ekspozuar ndaj agresion eve të jashtme, lëkura pëson një plakje të përshpejtuar, pjesërisht përgjegjëse për rënien e gjoksit.
Ky trajtim zbutës sublimues dhe tonifikues i lëkurës së gjoksit me efekt të menjëhershëm riforcon elasticitetin e lëkurës së dekoltesë duke e bërë dukshëm më të lëmuar, tonifikuar dhe të ndriçuar.

PËRBËRJA
• Liftiline 4%: efekte tensorë të menjëhershëm •Firmiderm 3% (Terminalia dhe Sambuko): të pasur në polifenole dhe flavonoide me veprim mbrojtës. Riforco- jnë elasticitetin.
•Hidroksiacide 2%: lëmojnë lëkurën
•Acid hialuronik: veprim hidratues
•Pjesëza ndriçuese: sublimojnë lëkurën menjëherë.

MËNYRA E PËRDORIMIT
Të sprucohet sipas mundësive mbi gjoks e dekolte për një efekt trajtimi bukurie të menjëhershëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Bust Lift

Mosha

20+

Sasia

100ml

Forma

Flakon me spray

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lierac – Bust Lift Spray tonifikues për bustin dhe dekoltenë
 • Silva L. (blerës i verifikuar)

  Super arome, zbut lekuren dhe i jep shkelqim

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART