- 15%

Lierac – Bust Lift krem rimodelues për gjoksin dhe kundër moshës

4,794 Lekë

Krem rimodelues për gjoksin dhe kundër moshës

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Gjoks dhe dekolte
Gjoksi është një pjesë komplekse dhe delikate e trupit dhe bukuria e tij përcaktohet “e brishtë” sepse varet esencialisht nga cilësia e lëkurës së tij. Në këtë zonë kaq të ekspozuar ndaj agresioneve të jashtme, lëkura pëson një plakje të përshpejtuar, pjesërisht përgjegjëse për rënien e gjoksit.
Trajtim i vërtetë kundër plakjes së bustit, zbut rrudhat dhe njollat kafe të dekoltesë, hidraton dhe tonifikon gjoksin, duke favorizuar regresionin e zonës së gjoksit mesatare ose të avancuar.

PËRBËRJA
•Kompleks raksodant me oligopeptide të Lajthive 3%: veprim raksodues
•Ekstrakte mandarine: veprim kundër njollave kafe
•Hidroksiacide 2%: veprim mikroeksfoliant dhe lëmues
•Acid hialuronik 1%: veprim hidratues

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në qafë e dekolte me masazhe delikate dhe rrethore. Këshillohet një trajtim i plotë për katër javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Bust Lift

Mosha

20+

Sasia

75ml

Forma

Vazo

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Bust Lift krem rimodelues për gjoksin dhe kundër moshës”

LART