- 15%

Lierac – Body Slim Krem xhel anticelulit për barkun

4,071.50 Lekë

Body Slim Stomach & waist

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trup
Një koncentrat multi-veprues specifik i drejtuar kundër dhjamit abdominal për një efekt “bark i sheshtë”, siluetë elegante dhe lëkurë më të tonifikuar.

PËRBËRJA
•WTB SYSTEMR® 2% (lotus Indian-shelg i bardhë-peptid bioteknologjik):veprim lipolitik të përforcuar
•Kompleks LIPO-REVERSER® 12,5% (kafeinë aktive 5%+komplekse të glaucinës 2,5%) : veprim lipolitik dhe tonifikues
•Ekstrakte të Algave kafe: veprim dobësues, shinjestruar mbi dhjamin abdominal
•Polisakaride të Tërshërës 4%: efekt korse

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet 2 herë në ditë me masazhe rrethore në bel dhe pjesët përreth. Rekomandohet aplikimi për një kohë minimale prej 14 ditësh.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Body Slim

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

Forma

Flakon me pompë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Body Slim Krem xhel anticelulit për barkun”

LART