- 15%

Lierac – Body Slim serum lifting i përqëndruar anticelulit

4,785.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trup
Për të gjitha femrat që shfaqin celulit rebel dhe lëshim të lëkurës në zonat e pjesës së brëndëshme të krahëve dhe të kofshëve, zona e të pasmeve, të gjunjëve.

PËRBËRJA
•WTB SYSTEMR ® 2% (lotus Indian-shelg i bardhe-peptid bioteknologjik): veprim lipolitik i përforcuar
•Kompleks LIPO-REVERSER® 12,5%(kaf- einë aktive 10%+komplekse të glaucinës 2%): veprim lipolitik dhe tonifikues
•Komlpeks kundër glikosilimit : veprim tonifikues
•Ekstrakte susami 5%: efekt korse

MËNYRA E PËRDORIMIT
Aplikohet dy herë në ditë duke masazhuar zonat rebele. Mund të përdoret si trajtim intensiv përpara se të aplikohet BODY-SUM koncentrat multi-veprues. Rekomandohet aplikimi për një kohë minimale prej 14 ditësh.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lierac

Linja

Body Slim

Mosha

Të gjithë

Sasia

75ml

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Body Slim serum lifting i përqëndruar anticelulit”

LART