- 15%

Lierac – Body-Hydra+ Locion ushqyes, hidratues trupi

2,762.50 Lekë

(Body-Hydra+ Hydro-Plumping Lotion)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Body-Hydra+ Hydro-Plumping Lotion është një locion për trupin që lejon të rihidratojë dhe rivitalizojë lëkurën duke e tonifikuar dhe zbutur atë.

Ky locion hidratues përmban një kompleks hidratues që kombinon veprimet e dy acideve hialuronike. Njëri ka një veprim të menjëhershëm hidratues në lëkurë ndërsa tjetri çlirohet gradualisht.

Ajo përmban gjithashtu Silicium dhe ekstrakt Hibiscus me veti tonifikuese dhe zbutëse. Ekstrakti i shegës do i ofrojë lëkurës fortësi dhe qëndrueshmëri.

Rezultati: Pas aplikimit, lëkura juaj do jetë e hidratuar dhe e ushqyer në thellësi.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në të gjithë trupin.

Firma

Lierac

Linja

Body-Hydra+

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cetyl Alcohol, Coco-Caprylate, Dimethicone, Isostearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol Cocoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, C10-18 Triglycerides, Punica Granatum Seed Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Stearic Acid, Ceteareth-30, Palmitic Acid, Polyamide-5, Caprylyl Glycol, Carbomer, Tromethamine, Ethylcellulose, Xanthan Gum, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Sodium Phytate, Sucrose Palmitate, Methylsilanol, Mannuronate, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, GLyceryl Linoleate, Sorbic Acid, Citric Acid, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, CI14700/Red 4, CI17200/Red 33, Parfum/Fragrance.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Body-Hydra+ Locion ushqyes, hidratues trupi”

LART