- 15%

Lierac – Body-Hydra+ Krem ushqyes, hidratues trupi

2,975 Lekë

(Body-Hydra+ Nutri-Plumping Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lierac Body-Hydra+ Nutri-Plumping Cream është një krem trupi që lejon të ushqejë, rivitalizojë dhe tonifikojë lëkurën duke e lënë të hidratuar për 48 orë.

Ky krem ushqyes përmban një kompleks hidratues që kombinon veprimet e dy acideve hialuronike. Njeri ka një veprim të menjëhershëm hidratues në lëkurë ndërsa tjetri çlirohet gradualisht.

Ajo përmban gjithashtu Silicium dhe ekstrakt Hibiscus me veti tonifikuese dhe zbutëse. Ekstrakti i shegës do i ofrojë lëkurës fortësi dhe qëndrueshmëri.

Pas aplikimit, lëkura juaj do jetë e hidratuar dhe e ushqyer në thellësi.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në të gjithë trupin.

Firma

Lierac

Linja

Body-Hydra+

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

200ml

Aqua/Water/Eau, Neopentyl Glycol, Diheptanoate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, C10-18 Triglycerides, Sucrose, Polystearate Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Glyceryl Stearate, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Lactylate, Dimethicone Crosspolymer, Microcrystalline Cellulose, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Caprylhydroxamic Acid, Cellulose Gum, Menthoxypropanediol, Punica Granatum Seed Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Sucrose Palmitate, Methylsilanol, Mannuronate, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Sorbic Acid, Citric Acid, Chlorphensin, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, CI17200/Red33, CI15985/Yellow 6, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lierac – Body-Hydra+ Krem ushqyes, hidratues trupi”

LART