Libresse – Pure Sensitive Ultra Night

300 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Libresse – Pure Sensitive Ultra Night

Pecetat thithëse Libresse Pure Sensitive kanë një shtresë të sipërme për t’ju ​​mbajtur të thatë dhe të freskët gjatë gjithë natës. Materiali shtesë i sipërfaqes së butë redukton irritimet dhe shqetësimet. Forma unike SecureFit® përshtatet në mënyrë të përsosur në trupin tuaj për rehati dhe mbrojtje nga rrjedhjet.

 • 0% alergene të zakonshëm
 • 0% parfum
 • 0% ngjyra  për të zvogëluar rrezikun e acarimit të lëkurës
 • Miratuar nga Aleanca e Shëndetit të Lëkurës
0/5 (0 Reviews)
Firma

Libresse

Forma

Peceta

Sasia

8

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Libresse – Pure Sensitive Ultra Night”

LART