Libresse – Pure Sensitive Dailies

260 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Libresse – Pure Sensitive Dailies

Libresse Dailies Pure Sensitive Regular përshtaten në mënyrë të përsosur me trupin dhe të brendshmet tuaja për rehati dhe mbrojtje nga rrjedhjet. Shtresa e sipërme shumë e butë ju mbron kundër irritimit dhe acarimit të lëkurës.

 • Teknologjia SecureFit™ për tu përshtatur në mënyrë perfekte me format tuaja
 • 0% alergene të zakonshëm
 • 0% parfum
 • 0% ngjyra  për të zvogëluar rrezikun e acarimit të lëkurës
 • Miratuar nga Aleanca e Shëndetit të Lëkurës

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Libresse

Forma

Peceta

Sasia

26

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Libresse – Pure Sensitive Dailies”

LART