Libresse – Peceta Ultra Thin (Normal)

210 Lekë

Pecetat Libresse ultra thin normal janë të përshtatshme për t`u veshur me cdo gjë, me aromë të lehtë për t`ju mbajtur të freskët dhe të sigurt gjatë gjithë ditës.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Libresse – Peceta Ultra Thin Normal

Pecetat thithëse Libresse Fresh Protect kanë një shtresë të sipërme që lejon lekurën tuaj të marrë frymë dhe një formë unike SecureFit® që përshtatet në mënyrë të përsosur në trupin tuaj për rehati dhe mbrojtje nga rrjedhjet. Ju mund të ndjeheni të freskët dhe të sigurt në çdo kohë sepse keni situaten nën kontroll.

 • Shtresa e sipërme lejon lëkurën të marrë frymë
 • Teknologjia SecureFit ™ për tu përshtatur në mënyrë perfekte me format tuaja
 • Qëndër thithëse e shpejtë
 • Anësore që mbajnë rrjedhjet brënda pecetës
Firma

Libresse

Forma

Peceta

Sasia

10

Polypropylene surface material, Absorbent pulp fibre core, Polyethylene backsheet film and Adhesive.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Libresse – Peceta Ultra Thin (Normal)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART