Libresse – Peceta Goodnight Ultra Large

240 Lekë

Pecetat Libresse goodnight ultra large janë krijuar për t’ju dhënë rehati dhe në të njëjtën kohë mbrojtje të pabesueshme.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Libresse – Peceta Goodnight Ultra Large

Pecetat thithëse Libresse Goodnight kanë një shtresë të sipërme që lejon lekurën tuaj të marrë frymë dhe një formë unike SecureFit® që përshtatet në mënyrë të përsosur në trupin tuaj për rehati dhe mbrojtje nga rrjedhjet. Ju mund të ndjeheni të freskët dhe të sigurt në çdo kohë, edhe gjatë natës, sepse keni situaten nën kontroll.

 • Shtresa e sipërme lejon lëkurën të marrë frymë
 • Teknologjia SecureFit ™ për tu përshtatur në mënyrë perfekte me format tuaja
 • Qëndër thithëse e shpejtë
 • Anësore që mbajnë rrjedhjet brënda pecetës
 • Më të gjata, për mbrojtje gjatë natës
Forma

Peceta

Sasia

10

Polypropylene surface material, Absorbent pulp fibre core, Polyethylene backsheet film and Adhesive.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Libresse – Peceta Goodnight Ultra Large”

LART