Libresse – Peceta ditore (String)

(1 përshtypje mbi produktin)

270 Lekë

Pecetat ditore Libresse Strinh janë të përshtatshme për tu përdorur me cdo veshje, falë trashësise së tyre ultra thin këto peceta janë të padukshme.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Libresse – Peceta ditore (String)

Pecetat ditore Libresse String ju ofrojnë rehati gjatë gjithë ditës dhe përshtaten në mënyrë të përsosur në të brendshme, në mënyrë që të bëni gjithçka pa u shqetësuar.

 • Siperfaqe e butë si pambuk
 • Jashtëzakonisht të holla dhe fleksibël
 • Të buta dhe të rehatshme
Firma

Libresse

Forma

Peceta

Sasia

30

Polypropylene surface material, Acquisition layer made of synthetic polymers, Absorbent core made of pulp fibres and superabsorbent polymers, Backsheet material made of Polyethylene and Polypropylene, Adhesive, Ink.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Libresse – Peceta ditore (String)
 • Iljada B.

  Te gjitha peceteat e libresse mbajn noten maximale

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART