Libresse – Peceta ditore (Normal)

300 Lekë

Pecetat ditore Libresse Normal janë të përshtatshme për tu përdorur me cdo veshje, falë trashësise së tyre ultra thin këto peceta janë të padukshme.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Libresse- Peceta ditore (Normal)

Pecetat ditore Libresse Normal ju ofrojnë rehati gjatë gjithë ditës dhe përshtaten në mënyrë të përsosur në të brendshme, në mënyrë që të bëni gjithçka pa u shqetësuar. Për më tepër, falë formulës ProSkin mund të jeni të sigurt se zona juaj intime është e mbrojtur në mënyrë të përkryer.

 • Dizajni unik CurveFit ™ bën që peceta ditore të përshtatet në mënyrë të përsosur në të brendshme, duke ju dhënë një ndjenjë të rehatisë maksimale gjatë gjithë ditës
 • Skaje super fleksibël rreth e rrotull për një përshtatje perfekte në çdo lloj të brendshme
 • Qëndra thithëse siguron mbrojtje shtesë pikërisht aty ku nevojitet
0/5 (0 Reviews)
Firma

Libresse

Forma

Peceta

Sasia

32

Polypropylene surface material, Acquisition layer made of synthetic polymers, Absorbent core made of pulp fibres and superabsorbent polymers, Backsheet material made of Polyethylene and Polypropylene, Adhesive, Ink.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Libresse – Peceta ditore (Normal)”

LART