Libresse – Peceta ditore (Long liners)

300 Lekë

Pecetat ditore Libresse long liners janë të përshtatshme për t`u veshur me cdo gjë, me aromë të lehtë për t`ju mbajtur të freskët dhe të sigurt gjatë gjithë ditës.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Libresse – Peceta ditore (Long Liners)

Pecetat ditore Libresse Long Liners ju ofrojnë rehati gjatë gjithë ditës dhe përshtaten në mënyrë të përsosur në të brendshme, në mënyrë që të bëni gjithçka pa u shqetësuar.Për më tepër teknologjia CurveFit i bën ato më fleksibël dhe thithëse.Libresse Long Liners ofron ekstra gjatësi për ekstra komfort.

 • Dizajni unik CurveFit ™ bën që peceta ditore të përshtatet në mënyrë të përsosur në të brendshme, duke ju dhënë një ndjenjë të rehatisë maksimale gjatë gjithë ditës
 • Skaje super fleksibël rreth e rrotull për një përshtatje perfekte në çdo lloj të brendshme
 • Qëndra thithëse siguron mbrojtje shtesë pikërisht aty ku nevojitet
 • Gjatësi më e madhe për një ndjesi komforti dhe sigurie gjatë gjithë ditës

https://www.bodyform.co.uk/our-products/liners/daily-fresh-liners-extra-long/ jo fiks

Firma

Libresse

Forma

Peceta

Sasia

28

Polypropylene surface material, Acquisition layer made of synthetic polymers, Absorbent core made of pulp fibres and superabsorbent polymers, Backsheet material made of Polyethylene and Polypropylene, Adhesive, Ink.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Libresse – Peceta ditore (Long liners)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART