Leutrofin

1,700 Lekë

Shtesë ushqimore për fëmijë, për rritjen e imunitetit.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Leutrofin

10 flakon për përdorim oral

Produkt natyral për shëndetin e femijës

Leutrofina është një produkt i cili indikohet në të gjitha rastet në të cilat kërkohet rritje e rezistencës së organizmit.

Përbërësit për flakon:

1. Zink 4.5 mg dhe Bakri 0.36mg, fuqizojnë reaksionet intrinseke të melçisë nëpërmjet funksionit të tyre antioksidant si dhe nëpërmjet katalizimit të fuqishëm të reaksioneve antitoksiduese.
2. Vit B5 1.8 mg, fuqizon përdorimin energjitik të ushqimeve të konsumuara.
3. Vit B6 0.60 mg, është një nga vitaminat kryesore që fuqizon metabolizmin e aminoacideve të transportit dhe reaksioneve të tjera metabolike.
4. Vit B12 0.3 mcg, rrit rezistencën ndaj infeksioneve dhe patologjive të tjera të organizmit.
5. Echinacea 30.0 mg, bima më e njohur medicinale për rritjen e imunitetit si dhe e njohur për mbrojtjen e rrugëve të siperme respiratore duke luftuar mikroorganizmat patogjen.

Mënyra e përdorimit

Këshillohet të perdoret një flakon në mëngjes së bashku me ushqimin.

Kujdes

Nuk duhet përdorur për një periudhe më të gjatë se dy muaj. Nëqoftëse në të njejtën kohë përdoren edhe imunomodulator ose beta-bllokues, marrja e preparatit këshillohet të konsultohet me mjekun. Nuk zevendeson një dietë të plotë dhe të shumëllojshme.

Përgatitja

Për të përfituar në mënyrë të plotë efektin e flakonit me Leutrofinë, më parë duhet shtypur tapa e flakonit e më pas duhet tundur përpara se të pihet.

Firma

Italfar

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Leutrofin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART