Leriva Pharma – Immuvit Brain Up Stress Down

2,500 Lekë

Suporton funksionin optimal të trurit duke luftuar faktorin e tij kryesor shkaktar ” stresin “

Përshkrimi i Produktit

Leriva Pharma Immuvit Brain Up Stress Down

Immuvit Brain Up Stress Down përmban lëndët ushqyese thelbësore të nevojshme për të ndërtuar membranat e qelizave tona nervore dhe të trurit, pasi këto qeliza janë kritike për përqendrimin, kujtesën dhe përgjigjen ndaj stresit si dhe prodhimin e hormoneve të stresit. Duke konsumuar Brain UP Stress DOWN, këto qeliza ushqehen për të qëndruar të shëndetshme, të forta dhe funksionale.

 • Nuk ka efekte anësore të njohura dhe nuk ndërvepron me barnat.
 • Nuk kërkon përdorimin e qetësuesve apo stimuluesve për të vepruar.
 • Produkte të tjera të ngjashme bazohen në qetësues për të arritur efektin anksiolitik, por shkaktojnë përgjumje si: valeriana, lulepasioni, hopsi ose balsami i limonit, ndërsa produkte të tjera përmbajnë stimulues si: kafeina ose rodiola, por shkaktojnë hiperaktivitet.
 • BrainUP Stress DOWN përmban vetëm përbërës aktivë për të reduktuar stresin, për të përmirësuar funksionin njohës dhe humorin.
 • Mund të reduktoni stresin duke qenë ende vigjilent.
 • Është bazuar në  studime shkencore, është testuar dhe natyrisht është vërtetuar se ndihmon në luftimin e stresit, i cili është i lidhur ngushtësisht me shëndetin e trurit.

Benefitet e përdorimit:

 • Përmirësim i memories dhe rritje e përqëndrimit
 • Menaxhim i stresit

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni një deri në 3 kapsula në ditë.

Firma

Leriva Pharma

Mosha

18+

Forma

Kapsula

Sasia

30

phospholipids and mainly phosphatidylserine (PS), phosphatidic acid (PA) and phosphatidylcholine (PC).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Leriva Pharma – Immuvit Brain Up Stress Down”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART