Leriva Pharma – Cardiovit

2,500 Lekë

Suplement ushqimor që suporton funksionin e sistemit kardiovaskular

Përshkrimi i Produktit

Leriva Pharma Cardiovit

Cardiovit është një suplement ushqimor me një përbërje të specializuar për të mbështetur shëndetin e përgjithshëm të zemrës me ndihmën e disa prej ushqyesve më të fuqishëm që gjenden në frutat e domates.

Përbërësit kryesore:

 • Likopeni – 100% natyral, një antioksidant i fuqishëm, është karotenoidi kryesor në plazmë dhe inde
 • Fitoeni & Fitoflueni –  kontribuojnë edhe më shumë në veprimin sinergjik të kompleksit
 • Fitosterolet – krijojnë sinergji me likopenin
 • Vitamina E –  në formën e d-alfa tokoferolit, ndihmon në mbrojtjen qelizore ndaj stresit oksidativ
 • Tiaminë (vitaminë B1) – kontribuon në funksionimin normal të zemrës
 • Vitamina A- kontribuon në metabolizmin e hekurit, merr pjesë në fiziologjinë e sistemit imunitar dhe luan një rol në specializimin qelizor

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë, të shoqëruar me ushqim. I përshtatshëm për persona mbi 18 vjeç. Të mos përdoret produkti në raste hiperndjeshmërie nga ingredientët.

Të mos tejkalohet doza e rekomanduar ditore. Produkti nuk ka për qëllim të parandalojë, trajtojë ose kurojë ndonjë sëmundje shëndetësore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose keni ndonjë problem shëndetësor.

Firma

Leriva Pharma

Mosha

18+

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

30

Bovine gelatin, Glycerin, Purified water, Titrated tomato extrac, phytosterols, lycopene, Thiamine

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Leriva Pharma – Cardiovit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART