Lenispas

(3 përshtypje mbi produktin)

1,250 Lekë

Qetësues për dhimbjet e barkut.

Përshkrimi i Produktit

Lenispas

Me pika

Produkt natyral për shëndetin e fëmijës

I shkëlqyer për trajtimin e dhimbjeve abdominale dhe kolika të latantit dhe fëmijëve.

Përberësit për 1ml janë:

1. Finoku, 60 mg, ekstrakti i kësaj bime rregullon funksionin e sistemit gastro intestinal nëpërmjet efektit të tij antispazmik dhe antimeteorik.
2. Pasiflora, 42 mg, ekstrakti i saj ka efekte qetësues, anksiolitik dhe spazmodik në sistemin nervor.
3. Melisa, 30 mg, ekstrakti i saj përdoret si sedativ në gjendjet e ankthit dhe irritimeve tek fëmijët e vegjël.

Mënyra e dhënies

Për fëmijë nga 0-2 vjeç, 12 pika (0.5 ml) 1-2 herë në ditë sipas këshillës së mjekut.
Për fëmijë nga 2-5 vjeç, 12 pika dy herë në ditë.

Përmbajtja

Flakoni përmban 20 ml për administrim oral.

Firma

Italfar

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Lenispas
 • Arkida D.

  Super per bebin tim

 • .

  efektiv per bebushen time 🥰

 • Anxhela A.

  Shume efikas

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART